Uudised

Meie uus värbamisjuht on Regina Okas

29.01.2021

Meie pika-ajaline töötaja ja senine värbamisjuht, Geirit Ehasoo, jääb alanud aastal lapsehoolduspuhkusele ja meil suur rõõm tutvustada meie uut värbamisjuhti – Regina Okas’t.

Meie uus värbamisjuht on Regina Okas 1

Regina on alates 2014. aastast tegelenud tipp- ja keskastme juhtide ning tippspetsialistide sihtotsinguga, tuues omavahel kokku edumeelsed organisatsioonid ja parimad kandidaadid. Ta on teostanud otsinguprojekte nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil ja töötanud IT, telekomi, finantsteenuste, tootmise, transpordi, ehituse, kaubanduse kui ka avaliku sektori ettevõtete heaks. Regina on omandanud bakalaureuse- ja magistrikraadi psühholoogia erialal ning spetsialiseerunud organisatsioonipsühholoogiale. Ta on litsenseeritud läbi viima Tripodi psühhomeetrilisi teste ja täiendanud ennast muuhulgas fokusseeritud intervjueerimise, coachingu ning tööõiguse valdkondades.

Värbamisjuhi rollis viib Regina läbi kompleksemaid otsinguprojekte ja toetab meie kõrgtasemel värbajate meeskonna igapäevatööd ning arengut. Samuti keskendub ta järjepidevale äriarendusele, protsesside ja töömeetodite parendamisele ning uusimate värbamistrendide rakendamisele. Tema eesmärgiks on, et meie kandidaatidel oleks sütitav ja positiivselt meeldejääv värbamiskogemus ning klientidel parimad võimalikud lahendused koos tulemusliku partnerlussuhtega, võttes arvesse iga organisatsiooni eripärasid, ambitsioone ja väljakutseid.

Soovime Reginale rohkelt töörõõmu ja edu uues rollis ning tulemuslikku koostööd nii meie seniste kui ka uute klientide ja kandidaatidega!