CVO Recruitment on äärmiselt pühendunud, professionaalne ja proaktiivne koostööpartner. Koostöö on olnud tulemuslik! See on peamine.

Agnes Makk
Arvato IT Development & Innovation Centre, tegevjuht

Suure rahvusvahelise korporatsioonina ootame oma partnerilt paindlikkust ning valmisolekut kohaneda vastavalt meie plaanidele. CVO Recruitment'i konsultantide hooliv ja asjatundlik suhtumine ning valmisolek tegutseda meie huvidest lähtuvalt, on kujundanud selle koostöö usaldusväärseks ja pika-ajaliseks. CVO Recruitment'i kollektiiv teeb oma tööd suure pühendumise ja rõõmuga.

Rain Laane
Microsoft, endine Balti regiooni tegevjuht

Oleme Norra reklaamiettevõte ning otsisime kiiresti pädevat ja kogenud projektijuhti Tallinnasse. CVO Recruitment sai ülesandest kohe aru ja andis meile nädal hiljem nimekirja 30 kandidaadiga. Järgmisel nädalal korraldasime kümnega neist lühivestlused. Enamik oleks tööga hakkama saanud, aga üks kandidaat tõusis teiste seast esile. Temaga sõlmisime nädal hiljem töölepingu. Kogu protsess vältas 3–4 nädalat ja meie uus projektijuht saab suurepäraselt hakkama! CVO Recruitment sai oma ülesandega väga professionaalselt hakkama; nad tegid seda, mida lubasid, ja nendega oli väga meeldiv koostööd teha.

Christoffer Kvarberg
Centerteam, tegevjuht/asutaja

Olime idufirmana Eestisse tulles väga elevil ja tahtsime alustada suure pauguga. Ühel hetkel jõudsime aga järeldusele, et siinsel tööturul on konkurents veidi tihedam, kui olime osanud oodata. Olime sisenenud turule, millest teadsime väga vähe, ja otsisime oma ainulaadsesse meeskonda kindlaid inimesi. Me ei teadnud, kuhu pöörduda, kuni pärast mõningast otsimist sattusime CVO Recruitment'i peale. Kuna me polnud kunagi varem personaliotsingufirmasid kasutanud, ei olnud meil aimugi, mida oodata. Sellegipoolest võib öelda, et nad ületasid meie ootused suisa mitmekordselt. Nad mitte ainult ei leidnud kandidaate kiiremini, kui olime osanud oodata, vaid suutsid n-ö välja noppida ka kandidaadid, kes vastasid täpselt meie vajadustele. Palkasime ühe neist kandidaatidest. Seejuures ei olnud tema ja ülejäänud kandidaatide vahel lihtne valida. Kui meil peaks kunagi tulevikus olema vaja kindlat ametikohta täita, pöördume kindlasti abi saamiseks taas nende poole.

Tim Hurks
Arcanebet, tegevjuht