Globaalsesse Bertelsmann’i gruppi kuuluv Arvato Financial Solutions avas 2015. aasta lõpus Tallinnas IT Innovatsiooni- ja Arenduskeskuse. CVO Recruitment'i abil leiti nii keskuse juht kui esimesed 20 tippspetsialisti tarkvaraarenduse, tarkvara kvaliteedi ja business intelligence tiimidesse. 2017. aastal on plaanis koostöös CVO Recruitment'iga töötajaskonda jätkuvalt suurendada ning rajada mitu uut IT spetsialistide tiimi.

CVO Recruitment toetas ülemaailmse noorte juhtide arendamisega tegeleva organisatsiooni AIESEC iga-aastast Eesti vilistlaskonverentsi. Konverentsi teemadeks oli innovatsiooni eksport ja innovatsioon hariduses ning ettekannetes ja paneeldiskussioonides vahetasid tulevikku suunatud mõtteid CVO Recruitment’i, Testlio, Starship Technologies’, Rubik’s Solutions’i, Pakipoint’i, Auto Forte, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku, Tebo, Tagasi Kooli MTÜ ja Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni esindajad.

Meil on taas rõõm tervitada uut tiimiliiget - veebruaris liitus meiega Stina Hainoja! Stina on varasemalt elanud ja töötanud Austraalias ja Kreekas - see kogemus on avardanud tema silmaringi ja andnud ettevalmistuse koostööks erinevate rahvuste ja kultuuridega. Tööalaselt on Stina aga kokkupuutunud erinevate valdkondadega ja see mitmekesisus tagab hea tunnetuse ettevõtlusmaastikul. Stinal on bakalaureusekraad psühholoogias ja hetkel omandab ta magistrikraadi organisatsioonikäitumise erialal.

CVO Recruitment’ile omistati teist aastat järjest tiitel Eesti Gasellettevõte. Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.