Kristiina huvi personalivaldkonna vastu tekkis Tartu Ülikoolis psühholoogiat õppides. Esimese personalitöö kogemuse sai ta aga rahvusvahelises noorteorganisatsioonis AIESEC, kus tegeles tudengite värbamisega ning juhtis välisvahetuse programme. Töötamine personalivaldkonnas süvendas Kristiina soovi tegeleda edasi just personali värbamise ja valikuga, sealhulgas sihtotsinguga. Kristiinal on bakalaureusekraad psühholoogias ning kõrvalerialana on ta õppinud majandust.

Kahepäevasel rahvusvahelisel värbamiskonverentsil laiendasime oma võrgustikku ja saime värskeid teadmisi uutest otsinguvahenditest ja -meetoditest, kandidaatidega suhtlusest, ning läbirääkimistest värbamisprotsessi jooksul. Valdkonna tuntud nimed nagu Shally Steckerl, Irina Shamaeva, Bill Boorman, Denis Dinkevich japaljud teised esinejad jagasid oma mõtteid ja teadmisi värbamismaastiku arengutest.

CVO Recruitment võttis osa Põhja-Euroopa suurimast ärikonverentsist Nordic Business Forum 2017, mis leidis aset 2.-3.oktoobril Helsingis. Enam kui 7500 osalejaga iga-aastase konverentsi seekordseteks teemadeks olid organisatsioonide vastutustundlikkus, missioon ja eestvedamine. Maailmatasemel ideid jagasid Adam Grant, Patrick Lencioni, Rachel Botsman, Stephane Garelli, Sir Richard Branson ja Will Smith.

CVO Eesti, Läti ja Leedu tiimid kogunesid iga-aastaseks kahepäevaseks konverentsiks sel korral Vilniuses. Konverentsi esimesel päeval läbisid meie värbamiskonsultandid rahvusvahelise Recruitment Academy koolituse uusimate otsingutehnikate ja innovatiivsete värbamismeetodite õppimiseks, ning teisel päeval osalesime meeskonnakoolitusel ja orienteerumismängul.