Meie ettevõte, Recruitment Estonia OÜ, pälvis konkursil "Eesti parimad ettevõtted 2015" kategoorias "Teenindusettevõte 2015" 71 ettevõtte hulgas II koha ja kategoorias "Väike- ja keskettevõtted" 141 ettevõtte hulgas VII koha. Suur töö on tehtud, aga palju on meil veel mõttes ja plaanis.

Septembri lõpus kogunes CVO Recruitment'i Baltikumi tiim Lätis, looduskaunis kohas nimega Valguma Pasaule. Kahepäevasel üritusel arutasime Baltikumi töö- ja tööjõuturu trende ja piiriüleseid värbamisvõimalusi. Peale pingelist mõttetööd lahutasime meelt koos Läti andekate muusikutega.

06.-08. augustil toimusid CVO Recruitment'i suvepäevad ja seekord Ida-Virumaal. Nautisime väljateenitud puhkust Nooruse Spa-s, külastasime piirkonna vaatamisväärsusi ning peale mõningast seiklemist leidsime Narva jõe kaldalt Ivani, kes valmistas meile õhtusöögist imemaitsvat tuura. Tallinnasse tagasi sõitsime heade emotsioonide võrra rikkamana.

2014. aasta majandustulemuste põhjal kuulume nende väheste Eesti ettevõtete hulka, kellele on väljastatud kõrgeim krediidireiting – AAA. Krediidireiting on rahvusvaheliselt aktsepteeritud erapooletu koondhinne ettevõtte finants- ja majandusolukorrale ning maksekommetele.