Sel aastal kinkisime jõulukingitusteks mõeldud raha MTÜ-le Do Good, kes valmistab personaalsed jõuluvana kirjad turvakodude, lastekodude, suurperede ja raskustes perede lastele. Kirjad kirjutatakse just iga lapse kohta kogutud andmete põhjal, uurides eelnevalt, kuidas tal koolis või lasteaias on aasta jooksul läinud, mis talle huvi pakub või mis on tema suurim unistus. Soovime, et need kirjad julgustaksid lapsi uskuma ja unistama, sest mõttel on suur jõud ja lapsed on meie tulevik!

CVO Recruitment'i Baltikumi sügispäevad toimusid sel aastal Pärnus. Kaks päeva sisukaid koolitusi, meeleolukaid meeskonnamänge ja kuumi Ladina-Ameerika tantsurütme kinnitasid taaskord, et meil on ühtehoidev ja võimekas tiim, kes tuleb toime keeruliste tööalaste väljakutsetega, aga oskab ka nautida tööle järgnevat meelelahutust.  

CVO Recruitment'ile omistati tiitel Eesti Gasellettevõte 2016. Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.