CVO Recruitment on  suurepärase suhtlemise ning sõbraliku teenindusega ettevõte. Välismaalasena hindan kõrgelt CVO Recruitment’i oskusi muuta värbamise ja sisseelamise protsessid lihtsaks ja informatiivseks igal sammul. Ma olen väga rahul koostöö üle CVO Recruitment meeskonnaga ning õnnelik, et olen nende poolt esindatud.

Göktuğ Babataş
Janssen, Põhjamaade Webmaster

CVO Recruitment oli nii värbamisprotsessi kui ka sellele järgnenud töösuhte ajal väga toetav. Sain protsessi iga etapi kohta teavet ning mind julgustati igal sammul endast rohkem andma. Nad pidasid võrdselt silmas nii minu eelistusi kui ka tööandja ootusi. Tundsin, et mind kuulati ära ja mulle anti piisavaid suuniseid. Suhtlus kulges viperusteta ja kõik töötajad olid igas küsimuses väga professionaalsed ja abivalmid. Tänu CVO Recruitment'ile sain oma esimese töökogemuse ühes Eesti hinnatuimas ettevõttes (Skype). Koostöö oli meeldiv ja olen selle eest kõigile siiralt tänulik.

Jenny-Vanh Delcroix Saycocie
Skype, Privacy Analyst

CVO Recruitment on väga professionaalne ettevõte ning tänu nende tööle vahetasin ettevõtet ja ametikohta.  Päris ausalt, otsisin sellesarnast võimalust Eestis juba mitu aastat, kuid konkursid ei läinud edukalt. CVO Recruitment võttis minuga LinkedIn’i vahendusel ühendust ning meie suhtlus oli sujuv, tõhus ja nii kiire, et ma allkirjastasin töölepingu oma uue tööandjaga pooleteise nädala jooksul.

Nick Yegorov
Skeleton Technologies, riistvara projekteerimise insener

Välismaalasena seisin Eesti tööturule sisenemisel vastamisi hulga takistustega. CVO Recruitment on mind nende ületamisel väga palju aidanud. Ettevõtte meeskond on leidlik, professionaalne ja laia silmaringiga. Kogu protsess oli algusest lõpuni hästi korraldatud ja läbipaistev. CVO Recruitment süvenes minu tausta ja tööeelistustesse, oskas anda pädevat nõu ning leida sobiva lahenduse nii mulle kui ka mu tänasele tööandjale. Mulle meeldis, et mind hoiti asjadega pidevalt kursis värbamise igas etapis. CVO Recruitment on ka pärast minu tööle asumist hoidnud kontakti nii minu kui tööandjaga, veendudes, et mõlema osapoole ootused on täidetud. Tõeliselt esmaklassiline teenindus.

Abdelrahman Bayrekdar
Konecranes Financial Shared Service Center, finantstugiteenuste keskuse juht