Uudised

Hoiame oma partnereid kursis värbamisturu arengutega

Olulised muudatused CVO meeskonnas

Loe lähemalt

Üks maailma mainekamaid tööturuteenuste pakkujaid Gi Group Holding omandas meie ettevõtted Eestis, Lätis ja Leedus

Gi Group Holding omandas 6. detsembril 100% ulatuses meie ettevõtted Eestis, Lätis ja Leedus. Tehtud investeering võimaldab Gi Group Holdingul suurendada oma strateegilist kohalolekut Baltimaades ning astuda järgmine samm üleilmse personaliteenuste ökosüsteemi loomise poole.

Loe lähemalt

Viis soovitust, kuidas leida meeskonda õiged inimesed

Majanduses ja energiaturul on keerulised ajad. Ettevõtted teatavad koondamistest ja värbamispausidest ning töötajad ootavad üha suuremaid palganumbreid. Mida peaksid aga tegema need organisatsioonid ja ettevõtted, kes ebakindlatest aegadest hoolimata oma meeskonda suurendada soovivad?

Loe lähemalt

Keda jahib sihtotsija?

Millist tööd teeb headhunter? Ning mis vahe on üldse värbamisel (recruitment) ja sihtotsingul (headhunting)? Toome veidi selgust!

Loe lähemalt

Kas hetkel on parim aeg palgatõusu küsimiseks?

Ajal, mil Euroopa kogeb samaaegselt mitut kriisi ja inflatsioon on tegemas rekordeid, on töötajal palgatõusu küsimiseks argumente rohkem kui kunagi varem. Kas seda palgaläbirääkimisteks soodsat võimalust ei tohiks raisku lasta? Kas küsida tuleks nii palju kui võimalik, sest millal jälle selline võimalus avaneb? Endiselt kehtib ütlus, et küsija suu pihta ei lööda, kuid tänases olukorras oleks mõistlik arvestada mõlema osapoole, nii tööandja kui ka töötaja, positsioone.

Loe lähemalt

Norra energia- ja rohetehnoloogia ettevõte avas andekate IT-ekspertide leidmiseks harukontori Tallinnas

Norra tehnoloogiaettevõte Cegal avas Tallinnas Ülemiste Citys andekate IT-ekspertide värbamiseks uue kontori. Cegal tegeleb peamiselt pilvetehnoloogiaga ning keskendub energiasektorile ja üleilmsele rohepöördele. Ettevõtet on korduvalt tunnustatud mitmekesisuse edendamise ning hea töökeskkonna eest.

Loe lähemalt

Näpunäiteid kaasaegse CV koostamiseks. LinkedIni profiil kui tänapäeva CV ja võimaluste võti

Tööle kandideerimisel on vaja potentsiaalsele tööandjale anda ülevaade oskustest ja töökogemustest, mille kõige levinum vorm on CV. Internetiavarused on täis erinevaid CV koostamise juhendeid ning inimesel, kes iga päev värbamisega kokku ei puutu, võib olla keeruline hinnata, missugune CV on tööandjale kõige silmapaistvam. Professionaalil aga kulub CV vaatamiseks ja sobivuse hindamiseks vaid seitse sekundit.

Loe lähemalt

Väljakutsed ja tulevik. Kuidas on viimaste aastate kriisid muutnud värbamist?

Viimased paar aastat on olnud keerulised, et mitte öelda ekstreemsed – esmalt koroona ja seejärel sõda Ukrainas. Kumbki ei ole veel lõppenud, mistõttu saadavad isolatsioon, hirm ja teadmatus meid veel mõnda aega. Kindel on see, et sedalaadi sündmused toovad kaasa hulga muutusi harjumustes, plaanides ja ootustes ning samasugused muutused toimuvad ka tööelus. Siin on välja toodud hetkeolukorda ilmestavad tähelepanekud, millega tuleks arvestada igal tööandjal.

Loe lähemalt

Meie sihtotsingu võrgustik on globaalne

CVO Recruitment on enam kui 20 aastat tegutsenud Eestis, Lätis ja Leedus. Nende aastate jooksul oleme toetanud tuhandeid ettevõtteid, nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi, töötajate värbamisel Baltikumis. Otsides aga võimalusi oma rahvusvahelise haarde ja kohaloleku tugevdamiseks, oleme liitunud globaalse sihtotsingu võrgustikuga InHunt World.

Loe lähemalt

Sisseelamisprogramm paneb punkti edukale värbamisele

Uue töötaja värbamine on enamasti ajamahukas tegevus. Vahel ka kulukas ja omajagu keeruline. Seda olulisem on mõista, et uue töötaja värbamine ei lõppe töölepingu allkirjastamisega. Selleks, et uus töösuhe tooks kaasa mõlemapoolse rahulolu, on oluline uue töötaja teadlik ja süsteemne toetamine, seda eriti esimestel töökuudel – seda võimaldab hästi planeeritud ja ellu viidud sisseelamisprogramm.

Loe lähemalt

Mida toob saabuv sügis tööturule?

Kevad oli kõike muud kui tavaline ning kogetu valguses on sügist prognoosida keerulisem kui kunagi varem. Siiski, jälgides igapäevaselt tööturul toimuvat, oleme kirja pannud selle, mida hetkel näeme ja kogeme, ning mida võime selle põhjal järeldada eesootavate kuude kohta.

Loe lähemalt

Viis eripära, millega praegu IT-inimeste värbamisel arvestada

Ligikaudu pooled meie värbamisprojektid on seotud IT-sektoriga, mistõttu usume, et meil on kandidaatide ootustest ja tööturust väga hea ülevaade. Meie värbamispartner Heleen Anderson pani kirja viis eripära, mida peaks IT-värbamistel arvesse võtma.

Loe lähemalt

Lõppes kolmas hooaeg CVO Recruitment’i koolitusi Software Development Academy’s

Software Development Academy eesmärk on välja koolitada nooremprogrammeerijaid ja tuua tööturule rohkem tehniliste oskustega spetsialiste. CVO konsultantide poolt läbi viidud koolitused aitavad tehnilise kursuse läbinutel mõista paremini IT tööjõuturgu ja karjäärivõimalusi.

Loe lähemalt