Uudised

Jagame oma professionaalseid teadmisi, valdkonna uudiseid
ja seda, millega tegeleme

Vajad abi uue töökoha leidmisel?

Tööotsijate Akadeemia keskendub tööd otsivate inimeste ettevalmistamisele, nõustamisele ja toetamisele, et tööotsimise teekond kujuneks edukaks ja lõppeks uue töökoha leidmisega. Pakume erinevaid lahendusi veebiseminaridest kuni personaalse konsultatsioonini ning toetume seejuures oma pikaajalisele värbamiskogemusele.  

Loe lähemalt

Kuidas jõuda tippspetsialisti sihtotsingul eduka lõpptulemuseni?

Konkurentsitiheda tööjõuturu tingimustes sõltub värbamise edukus paljuski värbamisprotsessi ülesehitusest ja väljavalitud kandidaadile tööpakkumise tegemisest ehk nn closing’ust.

Loe lähemalt

Tööotsijate Akadeemia
suurendab uue töökoha
leidmise võimalusi

Töö- ja tööjõuturg on suurte muutuste lävel. Kui 2019. aasta lõpus oli töötuse määr 5,3%, siis 2020. aasta aprillis oli see juba enam kui 7%. Lähinädalatel ja -kuudel see üksnes kasvab ning tööotsijakeskne turg on seeläbi muutumas tööandjakeskseks turuks. Uue töökoha leidmine on varasemast suurem väljakutse ning eeldab tööotsijalt tihedas konkurentsis toimetulekut.

Loe lähemalt

Kuidas jätkata koostööd väärt töötajaga, keda tuleb olude
sunnil koondada?

Koondamisuudised on viimastel nädalatel igapäevased ja töötuse määr näitab lähikuudel üksnes kasvavat trendi. Ilmselgelt tähendab koondamine töötaja jaoks suurt kaotust – see ei ole mitte üksnes sissetuleku, vaid paljudel juhtudel ka meelepärase töö, lähedaseks saanud töökaaslaste ja igapäevase töörutiini kaotus. Vähem räägitakse aga sellest, et koondamine on suur kaotus ka tööandja jaoks.

Loe lähemalt

Eriolukord ja vastused olulistele värbamisküsimustele

Ootamatult tekkinud eriolukord on kaasa toonud suuri muudatusi meie senistes plaanides. Küsimusi kipub olema rohkem kui vastuseid ja seetõttu oleme ritta pannud hulga värbamistegevusi puudutavaid mõttekohti, millele on viimastel nädalatel viidanud meie kliendid ja kandidaadid. Vastasime neile koos oma ekspertide meeskonnaga.

Loe lähemalt

Loome tulevikuvõimalusi vaatamata tänastele väljakutsetele

Sel aastal tähistame oma ettevõtte 20. sünnipäeva, mis tähendab, et tänane kriis ei ole meie jaoks esimene. Nii nagu eelmises kriisis, kohaneme ka täna uue olukorraga, oleme paindlikud ja jätkame igapäevast tegutsemist, et oma kliente igakülgselt toetada.

Loe lähemalt

10 suunda juhtimises, mis näitavad aastal 2020 kasvutrendi

Oleme erinevate tööjõuturu- ja juhtimisalaste allikate ning oma igapäevatöö kogemuse baasilt kokku kogunud 10 mõtet 2020. aasta trendidest, mis võiksid olla suunanäitajaks kaasaegsele organisatsioonile.

Loe lähemalt

CVO Recruitment lõpetas 2019. aasta parimate tulemustega ettevõtte ajaloos

Meil on suur rõõm võtta möödunud aasta kokku senise ajaloo parimate tulemustega – seda mitte üksnes ligi 6 miljoni eurose käibe, vaid ka teostatud projektide ja värvatud talentide arvu põhjal.

Loe lähemalt

Kuidas leiab värbaja nõela heinakuhjast?

„Sourcing” ehk kandidaatide aktiivne otsimine erinevate kanalite kaudu on tänapäevasel värbamismaastikul hädavajalik ja igapäevane töövahend sobivate töötajate leidmiseks.

Loe lähemalt

Iga-aastane CVO personaliotsingu grupi konverents arendas sel korral meie loomingulise mõtlemise oskuseid mini-hackathoni abil

Nagu igal sügisel, kogunesid CVO Grupi Eesti, Läti, Leedu ja Poola tiimid 2-päevasele rahvusvahelisele konverentsile. Sel korral võttis konverents aset Tallinnas.

Loe lähemalt

CVO Recruitment osales Azolveri uue finantsüksuse rajamisel Tallinnas

Seoses globaalse tehnoloogiaettevõtte Pitney Bowes’i brändimuudatustega uue nime Azolver alla kindlatel Euroopa turgudel, rajas ettevõte Tallinnas ka uue finantsüksuse.

Loe lähemalt

CVO Recruitment sai Kaugtöö Tegija märgise

CVO Recruitment pälvis Targa Töö Ühingu poolt välja antava Kaugtöö Tegija märgise, mis tunnustab ettevõtteid paindlike tööviiside edendamise ja kaugtöö praktiseerimise eest.

Loe lähemalt

Sourcing Summit tõi maailmaklassi teadmised koduukse lävele

Maailma üks suurim värbamisvaldkonna konverentsisari Sourcing Summit jõudis sel aastal esimest korda ka Eestisse.

Loe lähemalt