Uudised

Jagame oma professionaalseid teadmisi, valdkonna uudiseid
ja seda, millega tegeleme.

Eriolukord ja vastused olulistele värbamisküsimustele

Ootamatult tekkinud eriolukord on kaasa toonud suuri muudatusi meie senistes plaanides. Küsimusi kipub olema rohkem kui vastuseid ja seetõttu oleme ritta pannud hulga värbamistegevusi puudutavaid mõttekohti, millele on viimastel nädalatel viidanud meie kliendid ja kandidaadid. Vastasime neile koos oma ekspertide meeskonnaga.

Loe lähemalt

Loome tulevikuvõimalusi
vaatamata tänastele
väljakutsetele

Sel aastal tähistame oma ettevõtte 20. sünnipäeva, mis tähendab, et tänane kriis ei ole meie jaoks esimene. Nii nagu eelmises kriisis, kohaneme ka täna uue olukorraga, oleme paindlikud ja jätkame igapäevast tegutsemist, et oma kliente igakülgselt toetada.

Loe lähemalt

10 suunda juhtimises, mis näitavad aastal 2020 kasvutrendi

Oleme erinevate tööjõuturu- ja juhtimisalaste allikate ning oma igapäevatöö kogemuse baasilt kokku kogunud 10 mõtet 2020. aasta trendidest, mis võiksid olla suunanäitajaks kaasaegsele organisatsioonile.

Loe lähemalt

CVO Recruitment lõpetas 2019. aasta parimate tulemustega ettevõtte ajaloos

Meil on suur rõõm võtta möödunud aasta kokku senise ajaloo parimate tulemustega – seda mitte üksnes ligi 6 miljoni eurose käibe, vaid ka teostatud projektide ja värvatud talentide arvu põhjal.

Loe lähemalt

Kuidas leiab värbaja nõela heinakuhjast?

„Sourcing” ehk kandidaatide aktiivne otsimine erinevate kanalite kaudu on tänapäevasel värbamismaastikul hädavajalik ja igapäevane töövahend sobivate töötajate leidmiseks.

Loe lähemalt

Iga-aastane CVO Grupi konverents arendas sel korral meie loomingulise mõtlemise oskuseid mini-hackathoni abil

Nagu igal sügisel, kogunesid CVO Grupi Eesti, Läti, Leedu ja Poola tiimid 2-päevasele rahvusvahelisele konverentsile. Sel korral võttis konverents aset Tallinnas.

Loe lähemalt

CVO Recruitment osales Azolveri uue finantsüksuse rajamisel Tallinnas

Seoses globaalse tehnoloogiaettevõtte Pitney Bowes’i brändimuudatustega uue nime Azolver alla kindlatel Euroopa turgudel, rajas ettevõte Tallinnas ka uue finantsüksuse.

Loe lähemalt

CVO Recruitment sai Kaugtöö Tegija märgise

CVO Recruitment pälvis Targa Töö Ühingu poolt välja antava Kaugtöö Tegija märgise, mis tunnustab ettevõtteid paindlike tööviiside edendamise ja kaugtöö praktiseerimise eest.

Loe lähemalt

Sourcing Summit tõi maailmaklassi teadmised koduukse lävele

Maailma üks suurim värbamisvaldkonna konverentsisari Sourcing Summit jõudis sel aastal esimest korda ka Eestisse.

Loe lähemalt

Recruitment Academy sertifitseeritud värbaja tunnistus

Meie värbamiskonsultandid Kristiina Saal ja Liis Toomsalu läbisid kahepäevase rahvusvahelise koolituse uusimate otsingutehnikate ja innovatiivsete värbamismeetodite õppimiseks.

Loe lähemalt

CVO Recruitment’i teine kaugtöönädal Horvaatias

Juba teist aastat järjest võtsime maikuus ette ühise kaugtöönädala, mis viis meid kogu tiimiga taas Horvaatiasse. Tööpäevade jooksul tegelesime edukalt kõigi igapäevatöö jooksvate ülesannetega, kuid pidasime ka strateegilisi arutelusid ja panime paika tegevuskavasid.

Loe lähemalt

Kaugtöö Aasiast? Võimalik meie ettevõttes!

Tegutsedes inimestepõhises ärisektoris ja nõustades igapäevaselt oma kliente töösuhete ja tööturu teemal, püüame CVO Recruitment’is alati silmas pidada, millised on üldised pikaajalised tööjõu trendid, ning mis suunas turg tervikuna on liikumas.

Loe lähemalt

CVO Recruitment osales Posti Grupi IT teenuskeskuse rajamisel Tallinnas

Seoses digitaliseerimisstrateegia elluviimisega laiendas Posti Grupp ettevõtte IT-kompetentsi Tallinnasse. CVO aitas Postit uue IT kompetentsikeskuse avamisel, värvates nii valdkonnajuhid kui ka üle 20 tippspetsialisti.

Loe lähemalt